Nacházíte se: Úvod - Služby a řemesla

 

Služby a řemesla

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

www.agentura-rodina.cz

Nabízíme komplexní služby v domácnostech pro města Mohelnice, Litovel, Zábřeh, Uničov a jejich okolí. Jedná se o hlídání dětí, úklid domácnosti , drobné řemeslné práce vykonávané u zákazníka. Tyto služby nabízíme on-line, můžete si je tedy jednoduše vybrat v našem e-shopu a následně objednat.

Moravičany 190, Moravičany

František Pavelka - Masáže Salve

Nabízíme klasické rekondiční a regenerační masáže s jemnými mobilizačními technikami, Dornovu metodu s Breussovou masáží - při pohybových potí...

Šmeralova 527/2 (naproti pivovaru), Šumperk

SKONAS CZ, s.r.o.

Zabývá se výrobou lisovacích nástrojů pro tváření plechů za studena. Tyto nástroje jsou určeny pro lisování, děrování, stříhání, tažení v...

Na Nové 2297/29, Zábřeh

Tomáš Petržela-TMP-systém

Montáž sádrokartonu,tepelné izolace,Výstavba podkroví,Rekonstrukce bytových jader na klíč,Pokládky plovoucích podlah,Zateplené fasády.

Švermova 413, Velké Losiny

Ing. Jiří Helleší - geodetické práce

Provádíme komplexní geodetické práce v oblasti katasru nemovitostí a inženýrské geodézie.

28.října 656/5, Zábřeh

VK Mont, s.r.o.

Provádění podlahářských, obkladačských a sádrokartonářských prací. Rekonstrukce podkroví a zateplování fasád, Montáž interiérových dveří a zárubní.

Průmyslová 1, ( areál Spikas ), Šumperk

Martin Kylar - MK comp

Prodej a opravy počítačů a jejich příslušenství - monitory, tiskárny, klávesnice, myši a další. Prodej a montáž satelitních kompletů - karty CS Link a Skylink.

Tichá 331, Postřelmov

Ing. Lenka Blažková, překlady, výuka, tlumočení- němčina, ruština, angličtina

Výuka, překlady, tlumočení. Kvalitní profesionální překlady z/ do češtiny, němčiny, ruštiny, angličtiny, francouzštiny v mnoha oborech, zejména automotiv, stavařina, smlouvy, obchod, kvalita, vstřikování plasů, technika obecně, ekonomika, IT atd. Individuální přístup, výuka na míru.

Moravičany 110, Moravičany

Údržby Zábřeh, Šumperk a okolí

Služby pro každou domácnost i podnik Poskytujeme odborné (řemeslné) provedení širokého výběru činností, jako jsou nejrůznější montáže, opr...

Havlíčkova 1934/31, Zábřeh na Moravě

Vladimír Pur - SERVIS PRAČEK

Provádíme opravy automatických praček, myček nádobí, sporáků, chladniček a mrazniček, mikrovlnných trub, bojlerů a další bílé techniky určené...

Moravičany 190, Moravičany

MOGIST

Sádrokartony a suché stavby - dodávka a montáž sádrokartonových konstrukcí, minerálních kazetových podhledů s mnohaletou praxí v oboru - komp...

Závořická 556, Postřelmov

Pavel Dvouletý - Pohřební služba REQUIEM

Poskytujeme smuteční obřady v obřadní síni nebo v kostelích. Převoz zemřelých. Poradenství k pojištění (proplacení nákladů na pohřeb), vyří...

Bratří Čapků 29A, Šumperk

Zateplovací práce Křesina

Stále Vám uniká teplo? A mysleli jste už na zateplování fasád? Zateplování fasád Vám ušetří náklady a energie. Celková kvalita bydlení se zvýší, stejně jako cena nemovitosti na trhu s realitami. A jesetliže se Vám zdá Váš dům starý, tak po zateplení fasády dostane zcela nový nádech.

Rovensko, Zábřeh

Střechy Křesina

Nabízíme veškeré pokrývačské,klempířské a tesařské práce,opravy a rekonstrukce střech. Dále nabízíme vše, co souvisí se střechou - střešní krytiny, střešní okna a další.

Rovensko 97, Zábřeh

Tesařství, pokrývačství, klempířství DKTRAM.

Tesařství je naší hlavní činností.Je libo altánek? Toužíte po pergole? Schází vám stříška nad verandou? Garážové stání? Vaše střecha už je ve špatném stavu a chtěli byste střechu novou? Stačí vám pouhá trámová výměna? Montujeme i palubky.

Lesnická 9, Zábřeh

Bohdan Hrabec K+D

Stavba kachlových kamen, krbů. Kompletní realizace, poradenství.

Pod Senovou 46a, Šumperk

Kadeřnictví - vlasové studio Lenka Synková

Prodlužování a zhušťování vlasů, kadeřnické práce-stříhání ,barvení,společenské účesy, vlasová regenerace. Kamera MORPHOSIS HAIR SPA

Havlíčkova 13, Zábřeh

LEMISERVIS - úklidová služby Šumperk

Poskytování úklidových služeb pro soukromé osoby, firmy, restaurace, ubytovny a kanceláře. Kompletní čištění interiérů automobilů, čištění koberců, mytí oken, žehlení prádla, hlídání a péče o děti.

Dolní Libina 127, Libina

Jana Souralová-Kosmetika

Poskytování kosmetických služeb

M.R.Štefanika 318/1, Šumperk

Marie Grebeňová -Léčitelsví - Andělská terapie- Poradenství a prodej přírodních produktů

Přímý vhled k tělu i duši člověka za pomoci duchovních darů jasnozřivosti a jasnoslyšení.Předání uzdravující enrgie s přesnou diagnostikou a informací ke klientovi.Prodej vysoce účinných přírod.produktů s přímým překódováním k potřebám klienta.

M.R.Štefánika 2917/1a - vchod z ul. Krátká, Šumperk

Glass innovation s.r.o.

jsme společností, která se zaměřuje na výrobu a dodávky na klíč v oboru skleněných a hliníkových konstrukcí, které dnesním dnem zahrnují z obor...

Nemocniční 1852/53, Šumperk

MX Aréna Mohelnice

Víceúčelová hala,která nabízí svým zákazníkům využití motokárové nebo motokrosové tratě, sport baru, ubytování a školících prostorů. Vše otevřené veřejnosti. Možnosti pronájmu.

Sadová 1243/16, Mohelnice

BP-TECHNIK

Poradenská a kontrolní činnost, zpracování a vedení dokumentace, školení. V oborech: - požární ochrana, - bezpečnost a hygiena práce, - bezpečnost na stavbě, - ochrana životního prostředí, - odpady, - ovzduší. Vše pro vaše bezpečné podnikání!

Finská 16, Šumperk

K.S.P - Radek Černý-obkladačské a zednické práce

Nabídka obkladačských a zednických prací bytová jádra, obklady, dlažby, mozaiky, betony, omítky, zámkové dlažby, ploty pergoly, venkovní krby atd.

Puškinova 1814/20, Šumperk

Agent Real, s.r.o.

- zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí - prodej nemovitostí, které jsou zatíženy dluhy či exekucemi - oddlužení v souvislosti s prodejem ...

Hlavní třída 11/7, Šumperk

Pokrývačské a klempířské práce

Nabízíme veškeré pokrývačské,klempířské a tesařské práce,opravy a rekonstrukce střech. Dále nabízíme vše, co souvisí se střechou - střešní krytiny, střešní okna a další.

Rovensko, Zábřeh

ECOPAK, spol. s r.o.

Sběr, výkup, třídění a prodej obchodovatelných druhotných surovin a druhotných plastových surovin. Velkoobchod s papírem a dalšími papírenskými ...

Vikýřovická 402, Šumperk

Profinetworks s.r.o.

Servis výpočetní techniky a správa počítačových sítí. Nabídka internetu a VoIP pro firmy. Tvorba internetových stránek, vizuálních identit.

Uničovská 295/44, Šumperk

Kosmetika-pedikúra-masáže

U nás v kosmetickém salonu nabízíme služby: celková kosmetika-ošetření pleti,barvení obočí a řas,formování obočí,depilace,masáž obličeje a dekoltu,masáž rukou dále pedikúra,klasické,relaxační masáže,reflexní masáž.

Školská 13, Zábřeh

Tomáš Vybíhal - Stavitel

Předmětem podnikání je provádění staveb včetně jejich změn, udržovacích prací na nich a jejich odstraňování. V současné době se hlavní ...

Dr. E. Beneše 2820/14A, Šumperk

pavlína kolářová

sezoní prodej širokého sortimentu ovoce a zeleniny ,prodej bramdor na zimní uskladnění a prodej strouhaného zelí na nakládání

školská 5, zábřeh na mor.

Kovářství Kopřiva

Zakázková kovářská výroba od návrhu po montáž.

28. Října 16, Zábřeh

Mgr. Monika Tělupilová

Výživová poradna zaměřená na hubnutí za pomocí úpravy jídelníčku bez doplňků stravy. Dále nabízím analýzu skladby těla na InBody 230.

Nemocniční 53, Šumperk

Kadeřnické studio Olga Andrlová

Stylové kadeřnické studio nabízí kompletní kadeřnické služby, pohodlí, komfort a práci s kvalitními vlasovými produkty. V našem studiu se svěříte do rukou profesionálů s dlouholetou praxí a vysokou odborností.

Slovanská 16, Šumperk

Petr Soukop

Nabízíme provedení elektroinstalačních a elektromontážních prací s dodávkou materiálu v rodinných a obytných domech, bytech a průmyslových objektech třídy A, B. Dále elektrické topné systémy, podlahové topení, topné kabely a rohože, vyhřívání okapů.

Vančurova 32, Šumperk

Milan Ženčuch

- výměna starých oken za nová, . VYBOURÁNÍ, VÝMĚNA, ZAPRAVENÍ - poradenství - spolupracujeme s renomovanými společnostmi jako je Dols, Sulko, Stolanmoravia

Brníčko

Vlastimil Křesina

Nabízíme veškeré pokrývačské,klempířské a tesařské práce,opravy a rekonstrukce střech. Dále nabízíme vše, co souvisí se střechou - střešní krytiny, střešní okna a další.

Rovensko 97, Zábřeh

Instalace - montáže, spol. s r.o.

Voda, topení, plyn, nerezová výroba, garážová stání, stavební zámečnictví, montáž garážových a průmyslových vrat, požárních úzávěrů.

Gen. Svobody 564/66, Šumperk

AUTOMOTIVE COMPONENTS CZECH

Provozování výroby dílů pro automobilový průmysl.

Šumperská 438, Rapotín

Truhlářství Vlček

Naší hlavní činností je truhlářství a stolařství – vyrábíme ze dřeva okna, dveře vnitřní i venkovní, schody, zábradlí (jsme držitelé proh...

Národní 12, Rýmařov

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?